From You 0.1

5. srpna 2013 v 19:39 | Monča |  FROM YOU
Dnes mi prišiel prvý článok do rubriky From You od Andie a Terule . Je to pozvánka na RPG hru, tak tí, čo máte radi takéto hry, určite sa zapojte.


"Máte rádi The Vampire Diaries a vše co se jich týká? Chtěli byste si zahrát za svou oblíbenou postavu? Nelíbí se Vám, jakým směrem se Vaše oblíbená postava vyvíjí a chtěli byste to změnit? Nebo Vaše postava v seriálu zemřela a Vy byste pro ni chtěli vytvořit jiný osud? Máte možnost. Říkáte si, že je to nemožné? Pak dovolte, abychom Vás vyvedli z omylu. Nic není nemožné. Ne tady. Připojte se s dalšími fanoušky do The Vampire Diaries RPG a začněte svou postavu rozvíjet dle vlastního uvážení. Rádi Vás mezi sebe přijmeme. Pokud byste měli zájem o to se k nám přidat, navštivte záložku "Registrace" na našich stránkách.Než ale podáte registraci si prosím ověřte v záložce "Hráči" jestli není vaše postava už zabraná. Těšíme se na Vás. http://thevampirediaries-rpg-tvd.blog.cz/"


Aj vy by ste chceli prispieť nejakou grafikou, článkom, novinkou o Nine a TVD? Ak áno, príspevky posielajte na email: nnina-dobrev@atlas.sk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád Ninu Dobrev?

•Áno
•Nie
•Celkom

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama